21 Haziran 2010 Pazartesi

Sakla samanı, gelir zamanı

Hani çizgifilmlerde olur ya, bir anda adamın kafasında bir ampul yanar:) Aynen bende de bir ampul yandı:) Hiç kullanmadığım tabaklarım vardı. Aklıma onlarla yapabileceğim tablolar geldi. Biri büyük ikisi biraz daha küçük 3 adet tabak aldım. Bu tabaklar beyazdı. İlk olarak lilaya boyadım. Stickerleri yapıştırıp tutkalladım ve üzerine vernik sürdüm.
 
Tabağın biri harflerle ilgili ve alt kısmında oğlumun adı yazıyor.
 
 
Diğeri rakamlarla ilgili ve alt kısmında oğlumu ndoğum tarihi yazıyor.
 
 
Diğer tabak ise kelebeklerle ilgili. Bilimum çeşit kelebek resmi ile yapıldı.
 
 
Ne demiş büyükler. sakla samanı gelir zamanı... Bu harfler, rakamlar, kelebekler aldığım bir çikolatadan çıkmıştı. Belki 1,5 yıl olmuştur. İyi ki saklamışım:)
 
 Hilal Timur - Hilal' in El Emeği
 
 
 

1 yorum:

Hitachi Klima Servisi dedi ki...

Hitachi klima servisi olan firmamız Hitachi klimalarla japon teknolojisinin yüksek enerji tasarruflu süper inverter modelleri ile işyeri ve evlerinizde konfor ve ferahlığı sunuyor. Hitachi klima servisi istanbu satışdan montaja, bakımdan onarıma her alanda hizmet sunar. Sunduğumuz hizmetleri profesyonel kadrolarımızla kalifiye iş ve işgücü ile sunuyoruz. Yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak iklimlendirme sektörüne katma değer sağlıyoruz. Hitachi klima japon menşeilidir. Aynı zamanda dünyanın en büyük klima kompresörleri üreticisidir. Amerikada yapılan araştırmalarda müşteri memnuniyeti en yüksek klima markası hitachi klima olarak açıklanmıştır. Klima satın almak için veya servis çağırmak için bize ulaşabilirsiniz. Hitaci klima yetkili servisi olarak her ihtiyacınıza çözümler sunmaktayız.

Yorum Gönder

Bunu seven anneler