1 Kasım 2010 Pazartesi

Çek çek arabaGeçen gün okulda; yarabandının bitmiş dairelerini buldum. Aklıma tekerler geldi. Teker gelince araba, araba gelince Asya,  Asya gelince oyuncak geldi! Hoş; Asya & oyuncak aklımdan hiç gitmezdi :) Nerede artık bir malzeme bulsam; yakarım kafamın üstünde ampulleri!
Ne yapalım? Hadi, boş bir kutuyu kaplayıp, araba yapalım! Yapalım, Asya' ya oynatalım, oynayalım.


Asya, 15 aylıkken yaptığım bir yapboz. Aynı şekilde 2 resim çizip; birini yapıştırıp, diğerini parçalara ayırdım. Böylece hem eğlendi; hem de göz, saç, ağız, burun gibi kavramları öğrenmiş oldu.

"İfade" ve "Neler oluyor?" kartları.
Selda - asyaselda


3 yorum:

Roberta Granada dedi ki...

Merhaba arkadaş, ben gelip sevgi, saygılarımla, tebrikler, her zaman çok güzel şeyler var.
http://agulhaetricot.blogspot.com
http://agulhaetricot.com
http://titacarre.elo7.com.br

çift saatlerin anlamı dedi ki...

Çift denk gelen saatlerin anlamları size aşkınızı anlatıyor. Saatinize baktığınızda dakika ile saat aynı rakama denk geldiğinde bunun anlamı ne diye sormuşsunuzdur. Çift Saatlerin anlamı sevdiğiniz yada sizi seven kişiyle ilgili çeşitli bilgiler vererek her saati farklı manalarda yorumluyor. Çift saatlerin anlamı eğlence amacıyla uzun bir zaman içerisinde gençler arasında anlatılagelmiş bir konu olup yüzde yüz gerçekliği savunulmaz. Bazı saatler olumlu ike bazıları ise olumsuz anlamalara gleir ancak bunlar çok önemsenmemelidir.

Çift saatlerin anlamı dedi ki...

Çift saatlerin anlamı gerçek mi?

Yorum Gönder

Bunu seven anneler