28 Aralık 2012 Cuma

Pinterest' ten seçtiklerim


OTO KOLTUĞU KILIFI: Sew 4 Bub
Piyasadaki sıkıcı, terleten kılıflardan sıkılanlar için alternatif.


BAYKUŞLU SIRT ÇANTASI: Moda Bake Shop
Bir miktar dikiş bilgisi birikimi isteyen bir model. Kendm için bile düşünebilirim.


EĞLENCELİ KİTAP AYRAÇLARI: ctbaker in the acres

Oldukça eğlenceli, origami ve kitap sevdiren cinten ayraçlar.


DUVAR ŞELALESİ: Tinker Lab
Balkonda hatta banyoda bile hazırlanabilecek basit ama bir o kadar da eğlenceli bir düzenek.
ERZAK TORBASI: It' s a Long Story
Bundan bizde vardı. Hatta artık kurtlanmıştır içindekiler diye atmaya her kalkışımda; Alpi tepki vermiştir. En sonunda attım. Elbette; yenisini yapma sözüyle. FRUGALFUN4BOYS: Making A Story With Digital Photos
Bir hikaye oluşturup; her karesini fotoğraflıyorsunuz. Sonra da çocuğunuza sunup; bir hikaye oluşturmasını istiyorsunuz. Linkteki hikaye çok sevimli.

2 yorum:

** ZEL ** dedi ki...

Çook ciciler :)

Midea Klima dedi ki...

Midea Klima satış ve satış sonrası hizmetleri İstanbul genelinde sağlayan firmamız yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetlerine devam etmektedir.
Midea Klima inver teknolojisinin üstün düşük enerji maliyetleri ile ev ve işyerlerinizde konforlu ve ferah ortamlar oluşturuyor. Midea klima uygun fiyat ve yüksek verimliliğe sahip olan Blanc serisi modelleri ile kullanıcılara avantajlı fırsatlar sunuyor. Ücretsiz montajı yetkili İstanbul Midea Klima Servisi olan firmamız tarafından yapılmaktadır. Üstün sık dokulu HD filtre ile daha iyi bir hava temizliği sağlayan Midea klima fabrikası insan sağlığına yönelik sürekli bir arge içerisindedir.

Yorum Gönder

Bunu seven anneler